//

وب‌سایت فروشگاه فایل مهران سیستم به فروش میرسد. برای سرمایه‌گذاری در این فضای موفق، با ما تماس بگیرید.

9 سایت لازم برای ادمین ها و تولید محتوا

9 سایت لازم برای ادمین ها و تولید محتوا

سایتهایی وجود دارند که ادمین ها به کمک آنها میتوانند محتوا و مطالب بهتری را ارائه دهند، سایتهایی برای گرفتن ایده در تولید محتوا،ابزارهای مورد نیاز ادمین ها و آنالیز برای ادمین ها که همه اینها به شما میتوانند برای قرار دادن محتوایی عالی بسیار کمک کننده باشند. اگر شما ادمین هستید این 12 سایت بسیار مورد استفاده شما خواهد بود .

 

سایت های ایده تولید محتوا:

ایده تولید محتوا

قبل از هر چیزی، برای تولید محتوا نیاز به ایده های نو و جدید دارید که سایتهای زیر کمک کننده هستند.

قبل از تولید محتوا برای ایده گرفتن از محتوا نویسی به سایت یوتیوب بروید و درمورد محتوایی که میخواهید تولید کنید تحقیق کنید و آموزش های مختلفی را یاد بگیرید و آنها را خودتان با زبان فارسی تولید کنید.

لینک ورود به سایت

در سایت ویرگول جدید ترین ایده ها و آموزشها که در ذهن افراد است نوشته میشه و محل خوبی برای ایده برداری و استفاده از ایده ها و مطالب است.

لینک ورود به سایت

 

سایت های دانلود فونت:

انتخاب فونت تولید محتوا

فونت تاثیر گذار ترین مواردی هست که شما باید برای محتوای خودتان انتخاب کنید، فونت های فارسی را از 3 سایت زیر میتوانید دانلود کنید.

 

سایتهای عکس های PNG:

سایت عکس png

برای ادمین ها و تولید محتوا یکی از مواردی که باعث زیبایی محتوای شما میشود تصویر های بدون بکگراند میباشد که کاربردهای فراوانی دارد. شما در سایت های زیر میتوانید با تایپ اسم تصویر مورد نظر آن را دانلود کنید.

 

سایتهای آنالیز پیج:

سایت آنالیز پیج

آنالیز پیج اینستاگرام یکی از مواردی هست که شما باید مرتبا انجام دهید. چه پیج خودتان که آمار درستی از پیج خودتان داشته باشید و هم پیج کسانی که میخواهید به آنها سفارش تبلیغ بدهید، تا اماری دقیق از فالوور های واقعی آنها داشته باشید.

 

این سایتها به شما کمک خواهند کرد تا ادمینی دقیق و حرفه ای باشید.

اگر سوال، نظر و پیشنهادی در مورد این آموزش دارید در نظرات بپرسید تا پاسخ شما را بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *