//

وب‌سایت فروشگاه فایل مهران سیستم به فروش میرسد. برای سرمایه‌گذاری در این فضای موفق، با ما تماس بگیرید.

جان بخشیدن به نقاشی با هوش مصنوعی

جان بخشیدن به نقاشی با هوش مصنوعی

مطمئنا یکی از تخیلات کودکان زنده شدن نقاشی های شان است. با پیشرفته علم و هوش مصنوعی این کار امکان پذیر شده و شما با کشیدن یک نقاشی میتوانید آن را زنده کنید و به آن جان ببخشید. هر کودکی دوست دارد که نقاشی هایی که در کاغذ خلق کرده زنده شوند و حرکت کنند. قصد معرفی سایتی را داریم که با وارد کردن یک عکس نقاشی آن را برای شما زنده میکنید. این سایت برای کودکان خیلی سرگرم کننده است و آنها را خوشحال خواهد کرد.

زنده کردن نقاشی

ابزار آنلاین این سایت به شما این امکان را می دهد که به نقاشی ها (مثلاً کودکان) جان ببخشید و انیمیشن های کوچکی از آنها بسازید. در بهترین سنت، این سرویس از هوش مصنوعی پشتیبانی می‌کند.

به سایت بروید و فرمت تصویر را بررسی کنید. باید روی یک ورقه تمیز، بدون چروک، به خوبی روشن و با حداقل سایه روی ورق رنگ شود.

عکس مورد نظر خود را آپلود کنید. در مرحله بعد، از کادر برای انتخاب کاراکتر روی برگه استفاده کنید. در مرحله بعد کاراکتر به صورت خودکار رنگ می شود. در صورت لزوم، می توانید ماسک را با یک پاک کن و مداد لمس کنید.
در مرحله بعد، هوش مصنوعی “نقاشی” را برای انیمیشن تنظیم می کند. در صورت لزوم می توانید آن را ویرایش کنید. در پایان، شخصیت زنده می شود. در سمت چپ، می توانید انواع مختلف حرکت را انتخاب کنید.

اگر معرفی این سایت برای شما جالب بود لطفا نظر خودتان را برای ما بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *