بازیابی پیج اینستاگرام مسدود شده زیر 13 سال

137 بازدید

با توجه به مقررات جدید اینستاگرام، پیج هایی که تاریخ تولدشان بصورت اشتباه ثبت شده باشند دچار مسدودی خواهند شد و پیغام زیر را میدهد:

بازیابی پیج مسدود 13 سال
You’re not old enough to use Instagram
You may not be old enough to use Instagram
این پیغام یعنی سن شما برای اینستاگرام کافی نیست و به مدت 30 روز مهلت دارید تا مدارکی معتبر را جهت احراز هویت خودتان به اینستاگرام ارسال کنید در غیر اینصورت بعد از 30 روز اکانت شما حذف خواهد شد و دیگر قابل بازیابی نیست.
مدارکی که اینستاگرام از شما میخواهد پاسپورت و یا گواهی نامه و یا ID CARD هست (البته بین المللی) و اگر مدارک ایرانی خودتان را ارسال کنید درخواست شما را قبول نمی کند.
حتی گاهی با ارسال پاسپورت همچنان بنا به دلایلی درخواست رد میشود! و مدارکی واقعی و بسیار معتبر نیاز است تا احراز هویت شما را تایید کنند و اینستاگرام در این مورد حساس و سخت گیر است.
و متاسفانه خیلی از کاربران ایرانی به این دلیل پیج خود را برای همیشه از دست میدهند.

اما نگران نباشید !
ما با سالها تجربه در زمینه بازگردانی پیج های اینستاگرام اینکار را برای شما خواهیم کرد و کارهای احراز هویت شما را در اینستاگرام میدهیم و پیج شما را باز میگردانیم. (حتی اگر شما مدارک بین المللی نداشته باشید)

تیم مهران سیستم 13 سال در زمینه برنامه نویسی، طراحی سایت، طراحی گرافیک و خدمات حرفه ای اینترنتی فعالیت میکند و سالها است که چنین مشکلاتی را رفع کرده ایم و این اطمینان را به شما خواهیم داد که جای نگرانی نیست و مشکل شما را رفع خواهیم کرد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://mehran-system.ir/?p=4536
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مهران طبسی
با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره...
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد بازیابی پیج اینستاگرام مسدود شده زیر 13 سال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.